Treningi i mecze we wrześniu

1.09 9.00 Mecz ligowy III Ligi Wojewódzkiej D1 MKS Zaborze Zabrze - Piast Gliwice. Zbiórka godz.  8.10. Przychodzimy w koszulkach Polo,  na rozgrzewkę szare koszulki treningowe, oba komplety stroju Cuna, zielone getry,  ochraniacze i obuwie na sztuczną murawę.

Kadra:

Dawid, Skoniecki - Maślanka, Papesz, Sagan, Izdebski, Weingricht, Cieślak, Poczekajczyk, Kotala, Nosek, Nowak, Kapica,  Warjan

Obecność należy potwierdzić smsowo trenera do piątku do godz.  18.00.

3.09 17.00 mecz ligowy V ligi okręgowej KRS Kolejarz Gliwice. Zbiórka godz. 15.45 jedziemy busikiem. Przychodzimy w koszulkach polo. Na rozgrzewkę zabieramy zielone koszulki treningowe,  ciemne koszulki Cuna,  zielone getry i obuwie na nawierzchnię naturalną.

Kadra

Skoniecki - Maślanka, Papesz, Sagan, Izdebski, Weingricht, Cieślak, Poczekajczyk, Kotala, Nosek, Nowak, Kapica, Warjan, Sarnecki.

Obecność należy potwierdzić smsowo trenera do soboty do 20.00

5.09 15:15 - 16:45 Boisko koszulki szare

6.09 17:30-18:30 Boisko, koszulki Zielone. Rozruch przed meczem.

7.09 17:30 - 19:00 Mecz ligowy III Ligi Wojewódzkiej D1 Szombierki Bytom - MKS Zaborze Zabrze. Zbiórka godz. 16.45 w Bytomiu przy ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 3. Przychodzimy w koszulkach Polo, na rozgrzewkę szare koszulki treningowe, oba komplety stroju Cuna, zielone getry, ochraniacze i obuwie na sztuczną murawę.

Dawid  Skoniecki, Maślanka,  Sagan, Poczekajczyk,  Weingricht, Izdebski,  Cieślak, Kapica,  Nowak,  Kotala  Nosek, Sarnecki, Warsaw,  Papesz.

Obecność proszę potwierdzić smsowo trenerowi.

10.09 Trening godz. 15:45 - 17:15 Wszystkich tych zawodników którzy nie biorą udziału w meczu ligowym. Koszulki szare

10.09 19.30 mecz ligowy V ligi okręgowej z Jednością 32 Przyszowice. Zbiórka godz. 18.45 Budynek klubowy. Przychodzimy w koszulkach polo. Na rozgrzewkę zabieramy zielone koszulki treningowe, biało zielone Cuna, zielone getry i obuwie na nawierzchnię naturalną.

Kadra:

2007+ Wojtkowiak, Warjan, Szmandra, Sugalski, Skoniecki, Sarnecki, Krystaszek.

12.09 17:00 Mecz ligowy III Ligi Wojewódzkiej D1 Olimpia Piekary Śląskie - MKS Zaborze Zabrze.Zbiórka godz. 15.25 w klubie, jedziemy busikiem.. Przychodzimy w koszulkach Polo, na rozgrzewkę szare koszulki treningowe, oba komplety stroju Cuna, zielone getry, ochraniacze i obuwie na sztuczną i naturalną murawę. Zabieramy legitymacje.

Kadra:

Dawid Skoniecki, Maślanka, Sagan, Poczekajczyk, Weingricht, Izdebski, Cieślak, Kapica, Nowak, Kotala, Nosek, Sarnecki, Warjan.

Obecność należy potwierdzić SMSowo do wtorku do godz. 20.00

13.09 17:00 Trening boisko sztuczne (zielona koszulka)

15.09 11:00 Mecz ligowy III Ligi Wojewódzkiej D1 MKS Zaborze Zabrze - TS Gwarek Tarnowskie Góry .Zbiórka godz. 10.20 w klubie.. Przychodzimy w koszulkach Polo, na rozgrzewkę szare koszulki treningowe, oba komplety stroju Cuna, zielone getry, ochraniacze i obuwie na sztuczną i sztuczną murawę. Zabieramy legitymacje.

Kadra:

Skoniecki, Maślanka, Sagan, Poczekajczyk, Weingricht, Izdebski, Cieślak, Kapica, Nowak, Kotala, Krystaszek, Nosek, Warjan, Wotjkowiak

Obecność należy potwierdzić SMSowo do piątku do godz. 20.00

20.09 17.00 Boisko sztuczne koszulki zielone

24.09 17:00 Mecz ligowy V Ligi  D1 MKS Zaborze Zabrze - APN Knurów .Zbiórka godz. 16.10 w klubie.. Przychodzimy w koszulkach Polo, na rozgrzewkę szare koszulki treningowe, oba komplety stroju Cuna, zielone getry, ochraniacze i obuwie na sztuczną i sztuczną murawę. Zabieramy legitymacje.

Kadra:

Dawid, Skoniecki, Wojtkowiak - Beitz, Cieślak, Kapica, Kotala, Krystaszek, Nowak, Papesz, Poczekajczyk, Sagan, Sarnecki, Sugalski, Szmandra, Warjan, Weingricht.

Obecność należy potwierdzić.

26.09 15:30 - 17:00 Boisko (Koszulki szare)

27.09 17:00 - 18:15 Boisko (Koszulki zielone)

29.09 9.00 Mecz ligowy III Ligi Wojewódzkiej D1 MKS Zaborze Zabrze - Olimpia Piekary ŚląSKIE .Zbiórka godz. 8.20 w klubie. Przychodzimy w koszulkach Polo, na rozgrzewkę szare koszulki treningowe, oba komplety stroju Cuna, zielone getry, ochraniacze i obuwie na sztuczną i sztuczną murawę. Zabieramy legitymacje.