Autor:

Luksemburgo

Utworzono:

04.05.2017

Od wysokiego "C" rozpoczęli mecz nasi zawodnicy. Ledwie po dwóch minutach, prowadziliśmy już 2:0. Dobry początek miał wpływ na postawę całego zespołu. Pewność siebie, pomysł na grę, postawa na boisku i piękne bramki cechowały naszych zawodników w dzisiejszym pojedynku z MOSiRem Spartą Zabrze. Dobra gra ofensywna, szła w parze z dobrą grą defensywną. Różnorodność akcji mogła się podobać, jednak finalizacja ich nie była na najwyższym poziomie. Każdy z zawodników grających w dzisiejszym spotkaniu, mógł spokojnie mieć po jednej bramce więcej.

W drugiej połowie, dwie przypadkowe bramki nie podłamały nam skrzydeł. Dobra reakcja całego zespołu po straconych bramkach (szybkie strzelenie bramki), była dobrym podsumowaniem dzisiejszego spotkania. Dobra gra obroniła się dużą ilością bramek. Szkoda, tych dwóch straconych bramek, ponieważ przez większość spotkania nie zapowiadało się na to.

Brawa dla chłopaków za dzisiejszą grę podczas spotkania ! Chciałbym również podziękować pozostałym zawodnikom, którzy pomimo wolnego popołudnia, przyszli pooglądać jak grają koledzy, BRAWO !