Autor:

Luksemburgo

Utworzono:

17.05.2017

Po zeszło tygodniowym laniu jakie otrzymaliśmy od naszych dzisiejszych rywali, chcieliśmy zmazać plamę tego dramatycznego mecz. Podobnie jak w zeszły poniedziałek, mecz rozpoczęliśmy od ataku bramki rywali. Już w 1 minucie obejmujemy prowadzenie, jednak w przeciwieństwie do poprzedniego pojedynku tym razem poszliśmy za ciosem i to parokrotnie. Dobra gra defensywna, wysoki pressing i zespołowa gra w ofensywie przyniosły efekt. Już po 10 minutach było 7:0 dla nas, natomiast po kolejnych 5 prowadziliśmy kolejną bramką. Przeciwnik do przerwy potrafił zagrozić nam tylko bramką z rzutu wolnego. Przez całą I część meczu kontrowaliśmy przebieg spotkania. Wszyscy zawodnicy, którzy rozpoczęli mecz jak i Ci którzy wchodzili w trakcie gry pokazali swoją mądrość w grze i w pełnej konsekwencji grali zarówno w obronie jak i ataku.

Niespodziewanie przez 30 minut nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Pomimo tej nie mocy gra nasza nie ucierpiała wiele na jakości. Początek II połowy, to szybka bramka przeciwnika. Gra piłkarska w drugiej połowie nie była już tak intensywna, jednak kontrola na boisku była dzisiaj po naszej stronie. Od 48 minuty, w przeciągu kolejnych 10 minut strzelamy kolejne 4 bramki, które pieczętują nasze zwycięstwo. Pomimo 12 bramek, stworzyliśmy jeszcze kilka sytuacji bramkowych, które były ozdobą naszej ofensywnej gry. W całości nie ustrzegliśmy się kilku błędów indywidualnych, które z meczu na mecz zdarzają się coraz rzadziej. Brawa dla dzisiejszej dwunastki zawodników, która pokazała swoje umiejętności i PEWNOŚĆ swojego pomysłu na grę. Rzeczy wypracowywane na zajęciach przynoszą efekty, jednak sporo pracy jeszcze przed nami ! Piłka pokazała jaką metamorfozę można przejść w przeciągu 9 dni. Ciężką pracą możemy być tylko lepsi.